Kennel TH

Trnavský SPRINT 2006 - II. ročník

14.10.-15.10.2006

KSK BONO s.r.o je HLAVNÍM partnerem závodu !!!

 

PROPOZICE

Datum konání: 14.10.2006 - 15.10.2006

start prvého kola v sobotu v 13 hod. 14.10.2006, prezentace a přejímka psů proběhne mezi 10:00 - 11:30 hod.

start druhého kola v neděli v 10 hod. 15.10.2006

Místo: Trnávka, okr. Nový Jičín - Severní Morava

Přihlášky: Hübner Tomáš, Trnávka 47, 742 58 Trnávka
tel: +420 602 607 180, mail:
tom4415@seznam.cz

Datum uzávěrky přihlášek a odvolání závodu: 12.10.2006

Startovné: 300 Kč při prezentaci, 150 Kč další team jednoho jezdce a junioři

Kategorie a délka tratě:
C, C1, C2, A, A1, A2, BKJ, CC, SC1, SC2 - 5300 m

Otevřeny budou všechny kategorie dle SŘ, vyhodnoceny budou kategorie s min. 5 účastníky - v případě nenaplnění kategorií. budou sloučeny.

Charakter závodu: Závodní trať se nachází v překrásném prostředí Regionu Poodří. Podařilo se navázat velice přátelské vztahy s Obecním úřadem v Trnávce a hlavně s Mysliveckým sdružením Trnávka - Kateřinice. Profil tratě částečně klame výškovým profilem, jde však v konečném důsledku o rychlou, technickou trať, vedenou po pevných lesních cestách, polních cestách a loukách. Úseky na trati byly pečlivě vybrány, aby splňovaly záživnou trať jak pro závodníky, tak pro psy. Ubytování a stravování je v blízkém sousedství úvaziště - do 200 metrů. K dispozici je Sokolovna - spaní na voj. lůžkách v sále, sprchy a záchody v místě. Hostinec U Marcely poskytuje přihlášeným závodníkům vybrané musher menu za výhodnou cenu. V sobotu večer předpokládáme videoprojekci z různých závodů ve vyhrazeném sále, hudba, netradiční spol. hry aj. Na místě úvaziště bude připraven vojenský stan s občerstvením. Byla pro letošek přislíbená myslivecká kuchyně. Parking pro auta je na louce. Po kladných ohlasech z minulého ročníku, předpokládáme vysokou účast závodníků a diváků, pro které je naše akce vhodným zpestřením víkendu. Na závody s Vámi se těší - Slezský Musher´s Club Hlučín.

Ubytování: Vlastní stany, karavany nebo v místní sokolovně v tělocvičně na lehátkách - (od soboty !!!), vzdálenost od stakeoutu cca. 200m. Cena  - 100 Kč. Nutno nahlásit na přihlášce počet lůžek !

Psi musí být na noc v boxech, od 22.hod do 6.hod ranní je venčení psů povoleno jen jednotlivě, na vodítku. Vzhledem k tomu, že se stakeout nachází v blízkosti obytné zóny bude porušení tohoto nařízení postihováno diskvalifikací.

Stravování: Hostinec u Marcely,vzdálenost od stakeoutu cca. 200m. Drobné občerstvení bude ve vojenském stanu na stakeoutu. V místě hostince je i obchod otevřen v So i Ne dopoledne.
Možno objednat musher menu - 1 večeře - řízek s bramborem, obloha + pivo, 1 snídaně - guláš, cena celkem cca.100Kč. (změna jídelníčku vyhrazena) Nutno nahlásit na přihlášce počet jídel. Hostinec nemá kapacitu na stravování, takže mimo musher menu bude jídlo omezené.

Trať: pro všechny stejná - délka 5300 m. Jde o mírně členitou trať, celkové převýšení činí cca. 80 m.

Trať vede převážně po lesních cestách, loukách a část po polní cestě.

Zde je mapa trati s foto náhledy

Veterinární podmínky:
Platná vakcinace, ne starší jednoho roku a mladší jednoho měsíce! Atest, ne starší tří dnů!
Přejímka psů proběhne v sobotu 14.10. 2006 10:00 - 11:30. Provede lékař.
Psi, kteří nebudou při přejímce na místě se nesmí závodu účastnit!!!

Příjezd:

Příjezd od Olomouce - směr Frýdek - Místek (dále po 4proudovce, NEsjíždět na Ostravu) - sjezd Hájov - Kateřinice. Dát se doleva - směr Kateřinice - v Trnávce na rozcestí pokračovat rovně - směr Petřvald. Za  hasičskou zbrojnicí / hřištěm je po 200m parking vlevo.

Příjezd od Ostravy - směr Mošnov - asi 2km před Mošnovem (za benzinami) odbočit vlevo na Trnávku. Po 3km v Trnávce na rozcestí pokračovat po hlavní doprava. Po 200m parking vpravo.

Příjezd od Frýdku Místku - směr Příbor - sjezd Hájov - Kateřinice. Dát se doprava - směr Kateřinice - v Trnávce na rozcestí pokračovat rovně - směr Petřvald. Za  hasičskou zbrojnicí / hřištěm je po 200m parking vlevo.

Dojezdy budou značeny cedulemi.

Parkování je na louce, je nutno se řídit pokyny pořadatelů - parking dle počtu psů.

Povinná výbava: Dle SŘ

Upozornění: Všichni účastníci jedou na vlastní riziko! Závodníci odpovídají za chování svých psů! Zákaz venčení psů bez vodítka!!! Při porušení upozornění bude dotyčný závodník diskvalifikován!

Reference, zhodnocení a fotogalerie z minulého ročníku

 TOPlist

KSK BONO s.r.o je HLAVNÍM partnerem závodu !!!